RybakówkaResidence

Lokalizacja

Leniwe niedzielne śniadanie, obiad z rodziną, czy kolacja z przyjaciółmi na własnym tarasie, z wyjściem do pięknego ogrodu? Teraz to możliwe!
Rybakówka Residence

Kilka minut dzieli Cię od spaceru po lesie, pieszej lub rowerowej wędrówki szlakami Doliny Aleksandrowickiej. Doskonale przygotowana infrastruktura całej okolicy. Ogromny parking, dobrze oznakowane i ciekawie rozplanowane ścieżki edukacyjne, miejsce na zrobienie ogniska lub grilla, boisko sportowe, stawy, plac zabaw da dzieci.

Inwestycja Rybakówka Residence położona jest Aleksandrowicach pod Krakowem – miejscowości o niezwykłych walorach przyrodniczych i krajobrazowych oraz bogatej przeszłości historycznej. Aleksandrowice to dawna wieś rycerska, władana przez ród Toporczyków, herbu Topór. Położona jest na Wyżynie Krakowsko – Częstochowskiej, u stóp jurajskiego pasma zwanego Garbem Tenczyńskim, w odległości 14 km na zachód od centrum Krakowa (3 km od granic Krakowa). Aleksandrowice zajmują południową część Gminy Zabierzów, granicząc od wschodu z Balicami, od północy z Burowem, od zachodu z Brzoskwinią i od południa z Morawicą (gmina Liszki). Położone są w bezpośredniej bliskości Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II w Balicach, przy autostradzie A-4 Kraków – Katowice.

Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal dwóch, niegdyś dworskich stawów, na wylocie Doliny Aleksandrowickiej, przez którą wiedzie specjalnie przygotowana i oznakowana ścieżka spacerowo – edukacyjna. Jest to miejsce chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi, zarówno na wycieczki piesze, jak i rowerowe.

Chcesz nas szybko znaleźć?

Wpisz w nawigacji lub na mapie adres: Aleksandrowice 82. Inwestycja znajduje się naprzeciwko.

Bądźmy w kontakcie!

Zadzwoń lub napisz

+48 600 622 980

info@rybakowkaresidence.pl